“Akşam yemeği” için 9 cevap

 1. Herşey güzel, ellerinize sağlık. Ama ben masa örtüsüne de ayrıca bayıldım ki belirtmeden geçemeyeceğim, çocukluk anılarım canlandı, ananeler-babanneler rahmetle anıldı.

 2. çilek olduğundan önce ve sorasında böyle bir sofra hazırlayıp davet vermeyeli uzunnnn zaman oldu, özledim ve özendim fotoyu görünce…
  çok güzel bir sofra olmuş melda eline sağlık…

 3. Melda merhabalar:-)

  Siteni begeniyle takip edenlerdenim. Sofralarını şık, temiz, özenli buluyor; denediğim tariflerinden memnun kalıyorum. “Akşam Yemeği” sofrandaki kare beyaz payrex tencereni nereden aldığını sorabilirmiyim? Ankara’da oturuyorum ama muhtemelen zincir mağaza olabileceğini düşündüm (esse, paşabahçe gibi)..Eşim 5 yıl önce fransa’dan getirmişti, makineden çıkarırken kırdım ve burda bulamadım..Vereceğin bilgi için şimdiden teşekkür eder; güzel ve mutlu günler dilerim.-)

 4. herkes masaörtüne bayılıyor meldacım , ben de kendim işleyeceğim hesapta senden örneğini alıpta 🙂 Sabahnurun flickra yazdığı gibi bana da bir fotosunu yollarsan iyi olur 🙂

 5. çok teşekkür ederim herkese..

  gönülden;
  o payrex kabı annem yıllar evvel alıp çeyizime saklamış. sonra da başka yerde onlardan bulamadık. ben de çok severek kullanıyorum. inşallah bulursun sen de.

  ha;
  tamam arkadaşım örneği sana da yollarım 🙂

 6. Merhaba Melda siteni çok beğendim.Özellikle de kahvaltı sofranı.Mutfak malzemelerini çok özenle seçtiğin belli.Akşam yemeği sofran da çok şık,başarılar.

 7. Gönülden ben Osmaniye de oturuyorum.Buradaki Migros ta o payreks kaptan bir hafta önce görmüştüm. Sen de bulunduğun şehirdekine bir bak istersen.Umarım bulursun.

 8. melda sofran çok güzel masa örtüsüne ayrı bi bayıldım seni çok seviyorum bana cevap yazmanı diliyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir